Fitbody
vaše nové telo

Premena centrum Žilina ponúka moderné technológie v oblasti chudnutia a tvarovanie postavy. Navštívte nás.

KRYOLIPOLÝZA - ODSTRÁNENIE PODKOŽNÉHO TUKU

Proces riadeného zmrazenia tukových buniek, ktorých obsah sa skryštalizuje, bunka odumrie a je z tela odstránená lymfatickým systémom. Klinické štúdie potvrdili, že účinnosť kryolipolýzy môže byť až 22 percent úbytku tukového tkaniva dva mesiace po ošetrení. Pred zákrokom  je na kožu aplikovaný špeciálny gél, tzv. kryoprotektant, ktorý chráni kožu pred poškodením a optimalizuje hĺbkový profil chladenia podkožného tuku.    

KAVITÁCIA

Kavitácia je v súčasnosti považovaná za jednu z najrevolučnejších techník v elektrokozmetike – označuje sa tiež ako „neinvazívna liposukcia“ alebo „liposukcia 4.generácie“. Je vysoko účinnou alternatívou chirurgickej liposukcie. Táto metóda prináša rovnaké výsledky ako klasická liposukcia, ale bez nutnosti chirurgického zákroku.

RÁZOVÁ VLNA

Liečba rázovými vlnami potláča a odstraňuje chronickú bolesť a zápal, používa sa pri chronickom ochorení šliach, tenisovom alebo golfovom lakti, ostrohách na pätách, pri zápaloch Achillovej šľachy, inom poškodení šliach, úponov svalstva z preťaženia, hromadení vápenatých zrazenín v šľachách a pri zápaloch a kalcifikáciach (zvápenatenie, ukladanie solí vápnika do tkanív) v oblasti ramena. Výsledok terapie býva trvalý a bez nutnosti chirurgického zákroku. Ide o časovo nenáročnú, šetrnú, nebolestivú ambulantnú liečbu bez vedľajších účinkov. Dĺžka ošetrenia sa indikuje v závislosti na druhu ošetrenia a potreby pacienta.

lymfodrenáž premena centrum

LYMFODRENÁŽ

Na obnovenie správnej činnosti lymfatického systému, ktorého nesprávne fungovanie môže spôsobovať zdravotné problémy alebo zhoršovať tie existujúce, sa využíva špeciálny druh masáže (tiež presoterapia). Moderná prístrojová lymfodrenáž našla využitie v estetickej a kozmetickej medicíne a vo fyzioterapii. Pomocou špeciálnych nafukovacích lymfodrenážnych návlekov stimuluje a podporuje lymfatický obeh, čím obnovuje tok lymfy, redukuje opuchy a zlepšuje vzhľad pokožky. Najčastejšie sa používa ako podporná metóda pri liečbe niektorých ochorení, napríklad celulitídy, obezity, trombózy, kŕčových žíl a pod. Aby presoterapia prinášala viditeľné výsledky, malo by sa ošetrenie opakovať pravidelne.

LIPOLASERTERAPIA

Zbavte sa prebytočných centimetrov rýchlo a pohodlne s metódou bezbolestnej liposukcie LipoLaser. Bezpečný a neinvazívny proces odbúrava prebytočný tuk na rovnakej báze ako pri športových aktivitách, zatiaľ čo vy odpočívate.

RÁDIOFREKVENCIA

Pri telovom ošetrení pôsobením rádiofrekvencie s intenzitou 1MHz sa tukové bunky v pokožke zohrievajú. Tuk sa dostáva do medzibunkového priestoru, odtiaľ putuje do lymfatického a žilového systému a vylučovacím systémom opúšťa telo. Tukové bunky sa zmenšia, zlepší sa mikrocirkulácia a obnovia sa metabolické procesy, dochádza k redukcii celulitídy a spevneniu pokožky.

LOKÁLNA KRYOTERAPIA

Princípom lokálnej kryoterapie je zníženie teploty postihnutých tkanív kĺbov, svalov, šliach v čo najkratšom čase. Reumatológia- znižuje aktivitu zápalových procesov.- uľavuje od bolesti kĺbov,- redukuje opuchy kĺbov. Ortopédia- urýchľuje hojenie po operáciách, – pôsobí preventívne proti zápalom, – zvyšuje rozsah pohybu,- znižuje svalové napätie,- uľavuje od bolesti.

BIOPTRON LAMPA

Zdravie – Polarizované svetlo BIOPTRON lieči široké spektrum zdravotných i kozmetických problémov, a to vďaka stimulácii krvného obehu, redukcii zápalov a súčasnej regenerácii tkanív.

Krása- Terapia svetlom BIOPTRON spomaľuje prejavy starnutia pokožky a podporuje účinnosť kozmetických výrobkov a ošetrení.

Regenerácia- Popri regenerácii poškodenej pokožky svetlo BIOPTRON podporuje aj imunitný systém. Znižuje bolesť, zápaly a opuchy. Terapia svetlom je nevyhnutnou súčasťou aj pri liečbe vírusových ochorení dýchacích ciest.

CENNÍK

Kryolipolíza
70€
40 min
vybraná časť tela
Rázová vlna
25/30/40€
10/15/30 min
vybraná časť tela
Lipolaserterapia
25/30/35€
20/30/40 min
vybraná časť tela
Kavitácia
25/35€
30/40 min
vybraná časť tela
Rádiofrekvencia
15/20€
10/20 min
vybraná časť tela
Lokálna kryoterapia
10€
5 min
1 zákrok
Biotron lampa
2€
6 min
1 úkon

BALÍKY SLUŽIEB

Kryolipolíza a lymfodrenáž
90€
40 min / 60 min
vybraná časť tela
Rázová vlna a lokálna kryoterapia
30€
10 min / 5 min
vybraná časť tela
Kryolipolíza a rázová vlna
60€
40 min / 10 min
vybraná časť tela

PERMANENTKY

Permanentka
5 sedení - zľava 5%
Permanentka
10 sedení - zľava 10%